Hem Blogg Låna Elpriser Pris Badplatser Serier Korsord Synonym Valutaomvandlare På TV Kartor Golfklubbor Högskoleprovet Bokmärk sidan
 
växla valuta

Valutaomvandlare

Växla:


Till valuta:



Genom denna tjänst kan du omvandla ett belopp från en valutakurs till en annan. Du kan också använda vår valutaomvandlare både från en dator eller din mobil.

Kod Land Valuta per KöperSäljer100 SEK
i valuta
EUREurolandEuro19,390010,39789,62
USDUSAAmerikanska Dollar18,38619,325010,72
GBPStorbritannienEngelska Pund110,720012,04908,30
AUDAustralienAustralienska Dollar16,27716,908514,47
BGNBulgarienBulgariska Lev14,77025,361618,65
CLPChileChilenska Peso10,01190,01446 944,44
DKKDanmarkDanska Kronor11,25401,382572,33
IDRIndonesienIndonesiska Rupiah1000,06050,0730136 986,30
JPYJapanJapanska Yen1007,48478,18631 221,55
CADKanadaKanadensiska Dollar16,22166,769214,77
CNYKinaKinesiska Yuan11,21721,369873,00
KRWSydKoreaKoreanska Won10,00720,008611 627,91
MYRMalaysiaMalaysiska Ringgit11,93952,207545,30
NOKNorgeNorska Kroner10,98711,078192,76
PLNPolenPolska NewZloty12,22592,504939,92
CHFSchweizSchweiziska Francs18,55789,286810,77
SKKSlovakienSlovakiska Koruna10,35180,3839260,48
THBThailandThailändska Baht10,23860,2826353,86
CZKTjeckienTjeckiska Koruna10,35720,3975251,57
TRYTurkietTurkiska nya Lira12,36732,721336,75
HUFUngernUngerska Forint10,03060,03412 932,55

Visa valutakurs / växelkurs för alla valutor.

Hitta Forex växlingskontor nära dig

Tillbaka till mobilize.se

Valutakurser från Forex Bank



Tjänsten är beta. Testa gärna med mobilen genom att skriva in mobilize.se/valuta